Blog

Jak działa stacja do big bagów?

Big bagSą przydatne w wielu branżach, znacznie ułatwiają proces transportu. Big bagi wydatnie poprawiają komfort przewożenia różnorakich towarów, jednak zanim wypełnią się określoną zawartością, trafiają do stacji załadunku big bagów.

Więcej…

   

Co się buduje we Wrocławiu w 2020?

WrocławInwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu w obecnym roku opierają się głównie na budowie domów wielorodzinnych oraz bliźniaków. Nie powinno to dziwić, ponieważ w większości są to lokale mieszkalne na wynajem, które nadal cieszą się większym zainteresowaniem niż nieruchomości na sprzedaż. Powód?

Więcej…

   

Ewolucja kotłów zasypowych

Ewolucja kotłów zasypowychKotły zasypowe kojarzą się głównie z przestarzałą technologią, która jest niepraktyczna, mało wydajna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Na szczęście te czasy już minęły, a kotły przeszły dużą metamorfozę. Warto dowiedzieć się co się zmieniło i jak teraz działają nowoczesne, wydaje i bezpieczne dla środowiska kotły zasypowe na ekogroszek.

Więcej…

   

Drabiny ewakuacyjne - w jakich miejscach ich zamontowanie jest konieczne?

Drabina ewakuacyjnaBudynki projektowane są w sposób przemyślany. Plan inwestycji zakłada nie tylko użycie odpowiednich materiałów i surowców, aby budynek był poprawny od strony konstrukcyjnej, ale uwzględnia również drogi ewakuacyjne, które są jednym z ważniejszych elementów, jeśli chodzi o nasze bezpieczeństwo. W przypadku nagłych i niebezpiecznych sytuacji powinniśmy mieć możliwość łatwego i szybkiego wydostania się z budynku. W tym celu montowane są między innymi drabiny ewakuacyjne. Na pytanie, w jakich miejscach ich obecność jest konieczna, odpowiemy w poniższym artykule.

Więcej…