Blog

Diody prostownicze - jak działają i do czego służą?

Diody prostowniczeDiody prostownicze to jeden z najczęściej spotykanych podzespołów elektronicznych, ponieważ znajdują zastosowanie praktycznie we wszystkich urządzeniach, które potrzebują zasilania prądem sieciowym. Za ich sprawą działanie tych urządzeń jest możliwe, ponieważ o ile w sieci płynie prąd zmienny, to urządzenia elektroniczne działają na prądzie stałym. Nietrudno się zatem domyślić, jakie jest zadanie diody prostowniczej.

Więcej…

   

Rodzaje bram garażowych: uchylne, segmentowe i rolowane. Jaką wybrać?

Brama garażowa rolowanaMasz garaż, ale zastanawiasz się nad sposobem jego zabezpieczenia? Jaka brama do Twojego garażu będzie najlepsza? Uchylna, segmentowa a może rolowana? Sposób zamknięcia garażu ma znaczenie. W końcu to od niego zależy komfort korzystania z pomieszczenia. Poznaj plusy i minusy wszystkich rozwiązań i wybierz bramę garażową najlepszą dla siebie!

Więcej…

   

Akcesoria i okucia do mebli - zakupy w hurtowni online

Artykuł sponsorowany

Okucia do mebliCzy zakupy w stacjonarnych hurtowniach meblarskich mają jeszcze sens? Wydaje się, że tylko hurtownie online zapewniają jeszcze odpowiednio dużą dostępność akcesoriów i okuć i że żadna stacjonarna hurtownia nie jest w stanie podjąć z nimi walki cenowej. A że cena i wielkość asortymentu to jedyne dwa kryteria brane pod uwagę przy zakupach, wydaje się, że to już, nomen omen, gwóźdź do trumny hurtowni stacjonarnych. Online zaopatruje się już wielu najbardziej znanych producentów mebli.

Więcej…

   

Jak działa stacja do big bagów?

Big bagSą przydatne w wielu branżach, znacznie ułatwiają proces transportu. Big bagi wydatnie poprawiają komfort przewożenia różnorakich towarów, jednak zanim wypełnią się określoną zawartością, trafiają do stacji załadunku big bagów.

Więcej…