Blog

Stalowe drzwi z Krakowa - idealne do domu

Stalowe drzwiOprócz drewna i tworzyw drewnopochodnych popularnym materiałem do wytwarzania drzwi wejściowych jest również stal. Gwarantuje ona bezpieczeństwo i szczelność. Ponadto drzwi wykonane ze stali znakomicie wpisują się w estetykę wielu aranżacji domów i ogrodów. Poznaj wszystkie zalety stalowych drzwi i przekonaj się, że warto zamontować je w swoim domu.

Więcej…

   

Deski tarasowe - o czym musisz wiedzieć, by wybrać najlepsze?

Deski tarasowePochwal się pięknym tarasem, który przez wiele lat zachowa nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też dużą trwałość. Niech taras będzie jedną z wizytówek Twojej posesji, na której przyjemnie spędzisz czas z rodziną lub przyjaciółmi. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas wyboru desek tarasowych, by nie musieć wymieniać tarasu co kilka lat.

Więcej…

   

Olejowanie podłogi - zalety i wady

Olejowanie podłogiPodłoga wykonana z drewna może być wykończona lakierem, ale na jej nawierzchnię można wykorzystać także specjalne oleje. Czym dokładnie jest olejowanie podłogi? Jakie posiada plusy i minusy? Zapraszamy do sprawdzenia!

Więcej…

   

Systemy nieinwazyjnego montażu - idealne do tymczasowych dekoracji

Systemy nieinwazyjnego montażuDekorowanie wnętrz jest prawdziwą sztuką, która sprawia, że pewne chwile obchodzi się radośniej i pełniej. Na szczęście tej sztuki można się nauczyć! Bardzo ważna jest nie tylko umiejętność komponowania ze sobą różnych elementów, ale także opanowanie do perfekcji kwestii technicznych. Jak najlepiej przyczepiać funkcjonalne i ozdobne elementy ścienne?

Więcej…