Większa powierzchnia firmy z halą stalową

Hala stalowaPlanujesz rozbudowę firmy? A może chcesz mieć pewność, że w przyszłości większa powierzchnia będzie na wyciągnięcie twojej ręki? W takim razie powinieneś zwrócić uwagę na hale stalowe.

Hale wielkopowierzchniowe w niskich cenach

Hale wielkopowierzchniowe znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach. Wykorzystuje się je zarówno na produkcji, jak i w lotnictwie czy logistyce. Dla wielu inwestorów kluczowym czynnikiem jest zaś cena; w końcu im większa powierzchnia, tym większy koszt.

Wbrew pozorom na halach wielkopowierzchniowych można zaoszczędzić. Wystarczy wybrać optymalne rozwiązanie, jakim są hale o konstrukcji stalowej. W ten sposób można tanio wznieść hale przemysłowe spełniające wszystkie właściwe standardy. Koszt takiej inwestycji w porównaniu do tradycyjnego budownictwa bywa nawet o połowę mniejszy.

Łatwa rozbudowa

Często bywa tak, że nie przewidujemy trafnie przyszłości danej hali. Nawet przy budowie obiektu wielkopowierzchniowego zdarza się bowiem, że z czasem brakuje powierzchni (bo jest to następstwem np. rozwoju firmy). Dotychczas inwestor stawał w takiej sytuacji przed wyborem: albo stawiał nową halę, albo pozostawał na obecnym poziomie.

Hale stalowe dają natomiast unikalną możliwość łatwej rozbudowy już istniejącego obiektu. Wszystko to za sprawą ich modułowej budowy. W tradycyjnym budownictwie byłoby to niestety niemożliwe lub wiązałoby się z ogromnymi kosztami. Najczęściej oznaczałoby jednak bezpowrotne naruszenie konstrukcji. Hale stalowe wydają się być zatem stworzone pod wymagania branż, które muszą korzystać z dużych powierzchni.

Inne zalety konstrukcji stalowych

Warto podkreślić, że konstrukcje stalowe cieszą się dużą popularnością ze względu na kilka czynników. Są to już wcześniej wymienione cena i możliwość rozbudowy, ale nie tylko.

Modułowy typ konstrukcji sprawia także, że budowa jest naprawdę szybka. Hale wielkopowierzchniowe wzniesione metodami tradycyjnymi (np. murowane) wiążą się z miesiącami pracy. Zazwyczaj jest to około pół roku. Tymczasem budowę hali stalowej o dużej powierzchni i prostej konstrukcji można zamknąć już w jeden miesiąc. Dla inwestora jest to szansa przede wszystkim na szybsze zyski, czyli także na mniejsze straty.

Zainwestuj rozsądnie

Planując inwestycję w halę wielkopowierzchniową, musisz wziąć także pod uwagę inne czynniki, zwłaszcza wykonawstwo. To od niego zależy to, czy hala posłuży ci długo i spełni twoje oczekiwania. Wielu inwestorów poleca firmę Commercecon, która posiada duże doświadczenie w budowie hal wielkopowierzchniowych. Ponadto są to specjaliści działający kompleksowo, więc masz pewność, że inwestujesz rozsądnie - powierzenie różnych etapów budowy kilku firmom to popularny błąd, który zazwyczaj kończy się inwestycją trwającą w nieskończoność.

Komentarze