Sklep meblowy - tradycyjny czy online - gdzie udać się na zakupy?

Aranżacja kuchniOd początku działania branży e-commerce kupowanie mebli przez internet nie było tak bardzo powszechne. Dlatego właśnie ta kategoria handlu detalicznego stała się najbardziej odporna na tsunami online, które wszyscy mieliśmy okazję doświadczyć w 2020 roku. Przyjęcie strategii omnichannel pozwoliło jednak sprzedawcom na znalezienie właściwego punktu równowagi z kanału offline i online.

Offline czy online - oto jest pytanie

W raporcie "E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska" z czerwca 2020, aż 43% respondentów z grupy niekupujących online stwierdziło, że woli mieć fizyczny kontakt z produktem. Dodatkowo branża z kategorii "meble i wystrój wnętrz" jest w grupie najsilniej oddziaływujących na tzw. efekt ROPO (research online, purchase offline). Z kolei 29% osób z grupy nie kupującej online stwierdziło, że jest przyzwyczajonych do kupowania w tradycyjny sposób i nie zamierza tego zmienić.

W czasie kwarantanny zakupy online stały się doskonałą alternatywą, lecz po długim czasie izolacji, robienie zakupów osobiście pozwala na zaspokojenie potrzeb bezpośredniego kontaktu z produktami i ze sprzedającym. Dla osób, które uwielbiają inspirować się przed zakupem mebli offline, mogą skorzystać z bezpłatnego katalogu wnętrzarskiego GW Domar dostępnego na stronie internetowej. Katalog proponuje ponad 200 stron inspiracji!

Dlaczego warto kupować meble offline?

Osoby, które lubią doświadczać, czyli dotknąć produktu, usiąść na nim i porozmawiać o nim z doradcą mogą to zrobić w Galerii Wnętrz Domar. Zakupy mebli i dodatków offline to również pomoc wykwalifikowanych specjalistów.

Zalety kupowania mebli offline z doradztwem to między innymi:

  • wybór konkretnych mebli z ofert 100 sklepów,
  • dobranie pasujących dodatków do określonego stylu,
  • prawidłowe wymierzenie powierzchni ścian i podłóg,
  • dopasowanie produktów do budżetu,
  • wybranie materiałów i przetestowanie ich na żywo,
  • stworzenie moodboardu przed zakupem wyposażenia.

Marki duże i małe

Bez względu na to, czy urządzamy dom, czy mieszkanie, w Galerii Wnętrz Domar każdy znajdzie meble dopasowane pod swój styl życia. Jednoczesna dobra jakość i przystępna cena? To jest możliwe!

W zależności od preferencji, na klientów czekają takie marki jak Kler, Wajnert, Vox, Jysk, Swalen, Koło, IWC, Jafra czy Interno Italiano. To najbogatsza oferta mebli i dodatków do wnętrz w jednym miejscu. Co więcej, w obrębie całej Galerii dostępnych jest 100 sklepów, z różnych branż (w tym Rossmann, Biedronka, Bank Santander).

Dopasuj wnętrze do obecnych trendów

GW Domar stanowi doskonałe źródło inspiracji. Starannie przygotowane aranżacje na ponad 20 000 m kw. powierzchni handlowej pozwalają spojrzeć na nowo na wcześniej wybrane meble z katalogu.

Szukasz inspiracji w zupełnie innym wydaniu? Dobrze się składa, ponieważ GW Domar to organizator unikatowych wydarzeń o nazwie Noc z Designem, które odbijają się szerokim echem wśród entuzjastów doskonałych wnętrz. Cykliczne spotkania pozwalają na poznanie obecnych trendów.

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy specjalistów

Jeśli masz wątpliwości, czy nowe meble będą spójne z obecnym stylem wnętrza, w GW Domar znajdziesz Bezpłatne Porady Architekta. Na czym polega porada? Pani Sylwia Gulewicz-Wysocka udzieli bezpłatnych porad z zakresu planowania aranżacji wnętrza, wyboru mebli i dopasowania budżetu. Wszystko w jednym miejscu!

To jednak nie wszystko - Asystent Klienta nie tylko przedstawi ofertę i pomoże w opracowaniu oferty wykończenia wnętrz, ale też opracuje szczegółową trasę zwiedzania GW Domar na podstawie sprecyzowanych wytycznych klienta. Pan Mateusz Ozdoba to właściwa osoba na właściwym miejscu, którego można również spotkać na czacie online.

Galeria Wnętrz Domar - https://domar.pl.

Komentarze