Plakaty do biura

Plakat do biuraOrganizujesz swoją przestrzeń biurową i zależy Ci, aby oprócz niezbędnych rzeczy znalazło się w niej miejsce na drobną dekorację ścienną? To świetny pomysł - nawet jeden plakat potrafi skutecznie ocieplić wnętrze i przyozdobić pustą ścianę. Poznaj nasze propozycje motywów, które sprawdzą się w przestrzeni przeznaczonej do pracy.

W zgodzie z naturą

Przytulny klimat panujący w domowym gabinecie nie jest zarezerwowany wyłącznie dla niego. Równie przyjemna atmosfera pracy może panować w większym biurze agencji marketingowej, studia projektowego czy pracowni florystycznej. Zaprezentowany plakat przedstawia dwa wazony na zakropkowanym tle. Subtelne motywy roślinne i zabawa geometrią robią tu największą robotę. Na uwagę zasługuje też oszczędna kolorystyka, bazująca na bieli, czerni i dodatku pastelowego różu. Ten stonowany plakat nie odciąga uwagi od bieżących, ważnych spraw. Nie konkuruje też o pierwsze miejsce z tablicą magnetyczną, do której przyczepia się ważne notatki. Nowoczesne, ale też geometryczne i stonowane plakaty do biura znajdziesz w sklepie internetowym Decor Mint: https://www.decormint.com/pl/plakaty/do-biura.

Plakat do biura

Londyn w czerni i bieli

Nowoczesne plakaty do biura mogą obejmować motywy najważniejszych lub charakterystycznych obiektów dla danej stolicy europejskiej. Big Ben, na którego planie umieszczono czerwoną budkę telefoniczną zdradza, w którym mieście wykonano tę fotografię. Czarno-biała kolorystyka z podkreślonym czerwienią specyficznym dla Londynu obiektem - to wszystko odpowiada za wyjątkowy klimat bijący z tego plakatu. Tego rodzaju dekoracja ścienna z powodzeniem znajdzie miejsce w biurze firmy o międzynarodowym zasięgu.

Plakat do biura

Kawka na różne sposoby

Śmieszne plakaty do biura dodają nieco humoru, łagodzą napięcia i poluzowują atmosferę. Zaprezentowany przykład jest dodatkowo mocno energetycznym akcentem - z uwagi na swoje miodowo żółte tło. Głównymi bohaterkami tego zabawnego plakatu są kawki podpatrzone przy różnych czynnościach i w odmiennych pozycjach. Każdemu ptakowi podporządkowano konkretny rodzaj kawy, sięgając po grę słowną. A Ty, na jaką kawę masz dziś ochotę?

Plakat do biura

Urbanistyczny plan Krakowa

Plakaty do biura mogą oscylować też wokół miejskiej tematyki. Infrastruktura jednego z najszybciej rozwijających się polskich miast, Krakowa, prezentuje się bardzo ciekawie. Dlatego też stworzono z niej główną dekorację ścienną. Sieć ulic, uliczek i traktów wyznacza poszczególne dzielnice, z zabytkowym Starym Miastem w centrum, otoczonym Plantami, a także z wijącą się Wisłą. Czarno-biała kolorystyka nie rozprasza uwagi, jest natomiast ciekawą ozdobą wnętrza przeznaczonego do codziennej pracy. Jeśli prowadzisz firmę w granicach administracyjnych Krakowa, ten nowoczesny plakat do biura sprawdzi się znakomicie.

Plakat do biura

Nowoczesny plakat do biura z motywem pędzącego pociągu

Masz ambitne plany na przyszły rok, związane z rozwojem swojej firmy? Chcesz być jak pędzący pociąg - piekielnie szybki, dynamiczny i nie do zatrzymania? Niech inspiracją ku zmianom na lepsze będzie, ten oto, nowoczesny plakat do biura. Trzymamy kciuki za Twój sukces!

Plakat do biura

Pełen balans w życiu, czyli plakat do biura z motywem geometrycznym

W życiu cenisz sobie harmonię i równowagę, a poza pracą ważna jest dla Ciebie rodzina i przyjaciele? Zadbaj o work-life balance! Na ścianie powieś dekorację w postaci plakatu do biura, przedstawiającego dwa nachodzące na siebie trójkąty, pokolorowane w specyficzny sposób. Całości dopełnia elegancki złoty kontur, stanowiący linię podziału pomiędzy figurami.

Komentarze