Obrazy na płótnie do przedpokoju

Obrazy na płótniePrzedpokój to tak naprawdę wizytówka domu. To pierwsze pomieszczenie, które widzą nasi goście. To oczywiście również ta część domu, która musi być jak najbardziej pragmatyczna i wygodna. W przedpokoju najczęściej zakłada się przecież buty, odzież wierzchnią, również tam się ją przechowuje. Mimo tego użytkowego charakteru, przedpokój może być też miejscem po prostu ładnym. Sporo dekoracji można umieścić na ścianie, wybierając na przykład ciekawe obrazy na płótnie lub plakaty.

Dekoracje na ścianę w przedpokoju

Doskonały pomysł to obrazy na płótnie do przedpokoju. Można wybrać jeden duży obraz na płótnie, który będzie stanowił centralną dekorację przedpokoju. To dobre rozwiązanie dla miłośników minimalizmu i prostych rozwiązań. Zamiast wielu plakatów i ramek, umieszczonych obok siebie, po prostu jeden duży obraz na płótnie, który robi ogromne wrażenie oraz przyciąga wzrok. Można wybierać spośród wielu różnych ciekawych motywów na takich obrazach. Ciemna kolorystyka jest odrobinę bardziej dramatyczna i oryginalna, natomiast jasne pastelowe kolory pięknie wyglądają nawet w malutkich i ciasnych przedpokojach. Obecnie modne motywy to między innymi wzory botaniczny, plakaty z pejzażami i widokami, wzory abstrakcyjne, pokazujące na przykład plamy kolorów czy maźnięcie pędzlem na płótnie.

Obrazy na płótnie

Inne elementy wystroju przedpokoju

W przedpokoju bardzo duże wrażenie może zrobić również ciekawe lustro. Na jednej ze ścian w przedpokoju można zatem zawiesić duży obraz, drugą natomiast udekorować chociażby lustrem okrągłym wieszamy na skórzanym pasku. Ciekawy efekt można osiągnąć wtedy, gdy w tafli lustra odbija się zawieszony po drugiej stronie plakat. Wygląda to wyjątkowo atrakcyjnie wtedy, gdy korytarz lub przedpokój jest utrzymany w jasnej kolorystyce. Białe ściany stanowią też tak naprawdę najlepsze tło dla dekoracji takich jak obrazy i plakaty, dekoracyjne ramki czy właśnie lustra.

Jak zamówić obraz na płótnie

Dla osób zainteresowanych dekoracją jaką stanowi obraz na płótnie, kilka podstawowych informacji dotyczących tego, gdzie zamówić tego typu gadżet. Można wybierać zarówno spośród oferty gotowych obrazów, decydując się po prostu na jakiś wybrany format. Bardzo często jeden wzór można wybrać w nawet trzech formatach, dobierając wielkość obrazu do swojego przedpokoju. Inną opcją jest obraz na płótnie dosłownie szyty na miarę, a zatem przygotowany na przykład ze zdjęcia przekazanego do drukarni. Wtedy taki obraz będzie miał bardzo spersonalizowany charakter, z pewnością nie powtórzy się w żadnym innym domu.

Komentarze