Jagodowy zagajnik - dekoracje do domu

Jagodowy zagajnikDekoracje z Jagodowego zagajnika. Co tworzy dom? Czy to tylko budynek wypełniony meblami i sprzętami? Dom to przede wszystkim ludzie, którzy w nim mieszkają: panujące między nimi relacje, ich sprawy i problemy. Można jednak sprawić, aby budynek, który zamieszkują, stał się wyjątkowym i przyjemnym miejscem.

Jak ożywić poszczególnie pomieszczenia, aby zyskały niepowtarzalnego charakteru? Ciekawych pomysłów i inspiracji warto szukać w Jagodowym Zagajniku.

Ten niezwykle ciekawy blog staje się skarbnicą wiedzy dla każdego, kto chce stworzyć oryginalne i niedrogie dekoracje do swojego domu. Czytając porady, zamieszczone na stronie, dowiemy się między innymi, jak dać nowe życie staremu meblowi, jak odnowić wannę, jak udekorować stół na święta czy w jaki sposób wykorzystać stare lampy, znalezione na targu staroci.

Takie targi promowane są na Jagodowym zagajniku jako miejsca magiczne, kryjące w sobie tak wiele pięknych przedmiotów, że trudno wybrać jeden, który zaprosimy do swojego domu. Gdy jednak już na któryś się zdecydujemy, możemy niewielkim kosztem stworzyć z niego niepowtarzalną i unikatową dekorację.

Nie masz pomysłu ani pieniędzy na oryginalne ozdoby do domu? A może chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy, ale niedrogi prezent?

Niech Jagodowy zagajnik będzie Twoją inspiracją

Na blogu znajdują się także porady na temat tego, jak zrobić bombki ze starej książki, róże zasuszonych liści klonu oraz w jaki sposób uporządkować przyprawy w kuchni, tworząc nietypowe pojemniczki na najczęściej używane produkty. Jeśli znajdziesz coś co, Twoim zdaniem, jest niewiele wartym starociem, Jagodowy zagajnik przekona Cię, że to prawdziwy skarb, który może stać się niepowtarzalną i przykuwającą wzrok dekoracją. Na uwagę zasługuje jednak nie tylko tematyka, ale również sposób prowadzenia bloga. Każdy wpis na stronie opatrzony jest dokładnym opisem oraz wysokiej jakości fotografiami. Już same zdjęcia przekonują nas do tego, aby zaprosić te oryginalne dekoracje do swojego domu, wprowadzając do niego atmosferę, tak modnego ostatnio, stylu retro.

Więcej - jagodowyzagajnik.blogspot.com.

Komentarze