DOMNI - pomaga architektom urządzać

DomniW procesie projektowania domu lub mieszkania, znaczącą rolę odgrywa wybór i dostępność materiałów wykończeniowych. Ile czasu zaoszczędzilibyśmy wiedząc, gdzie i czego szukać? Pomocą dla architektów i projektantów wnętrz może być nowy portal wnętrzarski, współtworzony przez producentów, architektów, miłośników dobrego designu oraz osoby zainteresowane urządzaniem i wykończeniem własnych wnętrz.

Portal wnętrzarski z funkcją sklepu

Domni.pl to nowy portal wnętrzarski łączący funkcję sklepu wyposażenia i wykończenia wnętrz z funkcją unikalnej wyszukiwarki porad, inspiracji i wizualizacji, które zawierają jasne wskazówki co do wykorzystanych produktów. Tak skonstruowany przekaz ułatwia wszystkim zainteresowanym identyfikację konkretnych produktów, oszczędzając stracony czas na rozwiewaniu wątpliwości co do użytych materiałów w wizualizacji.

Domni - produkty wyposażenia, sklep

Na chwilę obecną w domni.pl możemy znaleźć ponad 35 000 aranżacji i 22 tysiące produktów - z każdym dniem pojawiają się nowe propozycje

Dzięki szerokiej współpracy portalu z producentami, oferta produktowa jest kompleksowa – dla klientów możemy wybierać nie tylko płytki, ale również armaturę, ceramikę sanitarną i elementy montażowe. Na szczególną uwagę zasługuje stale aktualizowany dział Promocje, w którym każdy może znaleźć wyposażenie łazienki w atrakcyjnych cenach. Przejrzyste regulaminy dostarczają transparentne informacje dotyczącą zarówno transportu jak i odpowiedzialności dostawcy. Zakupu produktów dokonujemy za pomocą kilku kliknięć w bezpieczny sposób i wygodny sposób – w przypadku wątpliwości (czy to samego produktu lub procesu zakupu) na każdym etapie można skorzystać z kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub okienka czatu.

Duży magazyn - szybki dostęp do produktu

Oferta Domni dotyczy nie tylko szerokiego wyboru wyposażenia i wykończenia wnętrz, ale rozwiązuje również problem niejednokrotnie długiego oczekiwania na dostępność produktów. Portal współpracuje z jednym z największych centrów dystrybucyjnych w centralnej Polsce.

Logiq

Logiq to największy i najnowocześniejszy magazyn dystrybucyjny branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek w Polsce

Dostęp do magazynu o powierzchni 15 000 m² pozwala przechowywać produkty na ponad 30 000 miejsc paletowych. Takie stany magazynowe pozwalają zarówno architektom jak i projektantom wnętrz, zachować komfort pracy przy wcielaniu w życie nawet najbardziej nieszablonowych rozwiązań wnętrzarskich.

Zaangażowana społeczność architektów - realne wsparcie

DOMNI tworzone jest przez wszystkich zainteresowanych oryginalnymi koncepcjami wnętrz. Specjaliści mogą bezpłatnie utworzyć własny darmowy profil w którym przedstawią swoje dotychczasowe wizje jak i realizacje. Rozbudowany panel umożliwia uzyskanie dostępu do obserwowania najnowszych ofert wybranych producentów, oryginalnych produktów, inspirujących aranżacji i ciekawych projektów innych specjalistów. Na najciekawsze projekty każdy zarejestrowany użytkownik może oddawać swój głos poprzez kliknięcie w serduszko.

Profil Domni

Domni - pomaga urządzać obserwowane jest już przez ponad 38 000 obserwujących. Profil ma łącznie 32 500 polubień

Społeczność architektów, projektantów, miłośników dobrych wnętrz nie ogranicza się tylko do portalu wnętrzarskiego - specjaliści tłumnie odwiedzają na Facebooku profil Domni - pomaga urządzać, gdzie prezentowane są najlepsze wybrane realizacje biur projektowych i architektonicznych. Stwarza to doskonałą przestrzeń do prezentacji najnowszych projektów pracowni kreatywnych i zawiązywania współprac biznesowych.

Komentarze

Ireneusz
Piękne miejsce, piękny serwis, piękna dostawa
eRwunia
Tam w końcu znaleźliśmy Tubądzin Curio, polecam :)
Marysia
Polecam! Świetni fachowcy. Szybka i bezpieczna dostawa. Należy tylko pamiętać, że bez wniesienia, stąd trzeba do pomocy zaangażować kogoś jeszcze.
Maja
Genialny serwis :) łatwo i przyjemnie wyszukuje się produkty po pinach na aranżacjach
SŁONECZKO
Z naszej strony potwierdzić możemy bardzo szybką dostawę. Zdążyliśmy jeszcze przed uruchomieniem placówki z wymianą kilkunastu stopnic w placówce, a pozostał wtedy tylko tydzień :)
Iwonkaa
I my z mężem zdecydowaliśmy się na zakup. Znaleźliśmy tam płytki parapetowe w atrakcyjnej cenie. Mieliśmy nieco obaw z uwagi na brak opinii o Domni, ale ostatecznie zaryzykowaliśmy i nie żałujemy. Kontakt z obsługą bardzo udany. Transport na palecie przyszedł doskonale zabezpieczony - i co najważniejsze w terminowym czasie :)
Jasia66
I my skorzystaliśmy :) ponad 140 płytek parapetowych przyszło w nienaruszonym stanie. Obsługa zamówienia bezproblemowa.
Jacek_Tark
Pracuje w branży budowlanej i dostawa materiałów w krótkim czasie jest niesamowicie ważna. Domni nie zawiodło - otrzymaliśmy złożone zamówienie ponad 100 m2 płytki. I co ważne - w konkretnym odcieniu, obsługa upewniła się co do wydanej partii. Gorąco polecam wszystkim wykończeniowcom .
MAMONI
Potwierdzamy duże stany dystrybutora - bez problemy dwie palety gresu organic matt otrzymaliśmy i to faktycznie w ciągu 2 dni.