Biurko elektryczne - prądem nie porazi ale funkcjonalnością tak

Biurko elektryczneBiurka wyposażone w elektryczną regulację wysokości blatu to nie tylko ogromna wygoda i dobra zabawa, ale przede wszystkim ergonomia i szeroka funkcjonalność mebla. Co to jest biurko elektryczne, czemu odznacza się wysoką ergonomią i co sprawia, że jest meblem niezwykle funkcjonalnym?


Biurko z elektryczną regulacją wysokości

Biurko elektryczne to nowoczesne rozwiązanie zwiększające komfort pracy przy stanowisku komputerowym. To mebel wyposażony w minimum jeden silnik, który pozwala na zmianę ustawień wysokości blatu za pomocą naciśnięcia odpowiedniego przycisku na panelu. W prosty sposób można dopasować wysokość mebla pod swój wzrost i indywidualne preferencje. Elektryki to biurka charakteryzujące się przede wszystkim płynną i cichą zmianą wysokości blatu, szybkością oraz większą wygodą i funkcjonalnością. Zmiana wysokości blatu pozwala na najbardziej odpowiednie ustawienia pod względem wzrostu, dlatego mebel może być odpowiednio dopasowany zarówno dla dziecka jak i osoby dorosłej.

Biurko elektryczne

Dla kogo biurko regulowane elektrycznie?

Biurko posiadające funkcję elektrycznej zmiany wysokości blatu znajdzie swoje miejsce nie tylko w pokoju dorosłych użytkowników. Tak jak wspomniano wcześniej, taki mebel to również doskonałe rozwiązanie dla dzieci czy młodszej młodzieży, ponieważ "rosnąć" może wraz z dzieckiem, bez konieczności wymiany mebla co pewien czas. Biurka przeznaczone dla młodszych osób będą częściej posiadały bardziej dziecięcą kolorystykę i design oraz dodatkowe opcje ustawień blatu, np. do rysowania czy odrabiania lekcji. Natomiast elektryk skierowany do starszego grona klientów będzie meblem zazwyczaj posiadającym większe wymiary oraz bardziej uniwersalny wygląd. To również biurko, które częściej będzie wyposażone w większy zakres regulacji, który umożliwiać może także korzystanie ze stanowiska komputerowego w pozycji stojącej oraz moduł służący do zapamiętywania najczęściej wybieranych parametrów.

Biurko elektryczne

Personalizacja - moc funkcjonalności elektryka

Biurka elektryczne wizualnie może i wyglądają niepozornie, jednak posiadają wiele możliwości personalizacji poprawiającej jego praktyczność. Poza opisywanym wcześniej komfortem związanym z opcją dopasowania blatu pod indywidualne potrzeby, biurka regulowane elektrycznie często mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, m.in. metalowy stelaż, na którym umieścić można listwę zasilającą, opcję zamontowania organizera przewodów pod blatem czy uchwytu na słuchawki po wybranej stronie. Jednak to nie wszystko. Popularnym zabiegiem jest wyposażenie biurka w różnej wielkości praktyczne przepusty, np. takie z gniazdami zasilającymi, czytnikami kart czy zamontowanie bezprzewodowej ładowarki. Co jeszcze? Coraz popularniejszym dodatkiem jest oświetlenie LED. Nie tylko sprawi, że pokój wieczorem nabierze niebanalnego wyglądu, ale również zadba o wzrok osób, które do tej pory korzystały z komputera w ciemnościach. Jak widać biurko elektryczne daje ogrom możliwości. W sklepie Mobiusdesk https://mobiusdesk.pl znajdziesz szeroki wybór samych biurek jak i dodatkowych modułów zwiększających komfort korzystania z biurka.

Biurko elektryczne

Linak - biurko elektryczne z najwyższej półki

Biały stelaż biurka elektrycznego

Linak to duńska firma, która specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań m.in. dla biurek komputerowych. Jest liderem, który dostarcza produkty najwyższej jakości, obok których nie przejdziesz obojętnie. Stelaże tej marki w połączeniu z blatem z płyty CDF tworzą wysokiej jakości produkt, którym zainteresowane będą osoby najbardziej wymagające. Stelaż Linak to dwie długości stopy przeznaczone dla blatów o różnych wymiarach, niski pobór mocy (w spoczynku 0,1 W) i cicha i płynna regulacja wysokości (38 mm/s), jednak to nie wszystko. Stelaż tej marki to również wytrzymała i stabilna konstrukcja, gdzie dopuszczalne obciążenie to aż 160 kg, 2 pamięci ustawień wysokości blatu z możliwością zdalnego sterowania oraz aż 5 lat gwarancji. Natomiast płyta CDF jest materiałem wyjątkowo trwałym i odpornym na różnorodne uszkodzenia, dlatego w połączeniu z wspomnianym stelażem tworzą najwyższej jakości biurko.Biurko komputerowe nie powinno być meblem, który wybierany jest przypadkowo czy jedynie na podstawie aspektów wizualnych. Spędzanie czasu przy nieodpowiednio dopasowanym meblu może spowodować pojawienie się licznych schorzeń i niezadowolenie. Dokładnie zapoznając się z dostępnymi modelami, znając swoje potrzeby i preferencje oraz parametry biurek, możesz wybrać najbardziej odpowiednie i funkcjonalne biurko, które służyć będzie Ci przez długi czas.

Komentarze