Akcesoria i okucia do mebli - zakupy w hurtowni online

Okucia do mebliCzy zakupy w stacjonarnych hurtowniach meblarskich mają jeszcze sens? Wydaje się, że tylko hurtownie online zapewniają jeszcze odpowiednio dużą dostępność akcesoriów i okuć i że żadna stacjonarna hurtownia nie jest w stanie podjąć z nimi walki cenowej. A że cena i wielkość asortymentu to jedyne dwa kryteria brane pod uwagę przy zakupach, wydaje się, że to już, nomen omen, gwóźdź do trumny hurtowni stacjonarnych. Online zaopatruje się już wielu najbardziej znanych producentów mebli.

Akcesoria meblowe - czy Internet wygrał z wielkimi magazynami?

Tradycyjne hurtownie potrzebowały zawsze olbrzymiej powierzchni magazynowej i sporej przestrzeni ekspozycyjnej. W naszej hurtowni akcesoriów i okuć meblowych online Kulin można zrobić zakupy bez snucia się między regałami. Każdy produkt ma świetne zdjęcia produktowe, które w 100% eliminują konieczność naocznego sprawdzania każdego detalu. Potrzeby techniczne zaspokajamy przez udostępnienie rysunków wymiarowych i szczegółowego opisu. A ponieważ nie potrzebujemy powierzchni ekspozycyjnej, możemy na tej samej powierzchni magazynowej zebrać zdecydowanie większy asortyment niż hurtownie tradycyjne.

Wykorzystaliśmy narzędzia, które dała nam do ręki technologia - teraz dzięki nam ty ze swoją firmą też możesz wykonać krok naprzód. U nas zamówisz akcesoria i okucia meblowe z różnych segmentów cenowych i do wszystkich typów mebli, a my zadbamy o to, żeby wszystkie dotarły do ciebie na czas.

Zawsze szukaj lepszych rozwiązań

Korzystanie z hurtowni meblarskich online ma jeszcze jedną sporą zaletę - otóż bardzo często pozwala przy jedynie minimalnie wyższej inwestycji własnej, kupić zdecydowanie lepsze elementy do produkcji mebli. To oczywiście ponownie korzyść wynikająca z nieco mniejszych kosztów prowadzenia hurtowni online, co pozwala na przycięcie marży na niektórych grupach produktowych i tańsze udostępnienie tych wyższej jakości.

Produkcja mebli z akcesoriami z wyższej półki to w dalszej perspektywie również możliwość podbicia nowych rynków, które do tej pory znajdowały się poza zasięgiem, ale też realizacji projektów odłożonych do szuflady, ponieważ byłyby zbyt drogie dla własnej grupy odbiorców.

Hurtownia online gwarancją jakości

Czy wielu producentów mebli będzie tęskniło za stacjonarnymi hurtowniami? Z początku być może tak: to były zawsze cenne, żeby nie powiedzieć, że strategiczne kontakty. Miało się to dziwne przekonanie, że jakoś kontroluje się lepiej całą produkcję. Ale to mity. W hurtowni części do mebli online się tego wcale nie traci. Wystarczy pomyśleć o wszystkich przypadkach, w których pracownicy hurtowni nie potrafili doradzić ani podpowiedzieć, albo podpowiadali, ale źle, bo okazywało się, że okucia i tak niezbyt pasują do projektu.

Hurtownie online dziś stają się miejscem coraz bardziej profesjonalnym i godnym zaufania i to jeden z ważniejszych powodów, dla których do korzystania z ofert akcesoriów meblowych online przekonuje się coraz większa grupa producentów mebli. Dotyczy to zresztą nie tylko małych rodzinnych firm meblarskich, ale też olbrzymich fabryk, którym tym bardziej zależy na płynności dostaw, wiarygodności dostawców i niezawodności hurtowni. Trudno o lepszy dowód na to, że czas stacjonarnych hurtowni powoli dobiega końca.

Komentarze