Blog

Na jakie okucia okienne warto się zdecydować?

Okucia okienneOkucia okienne oraz drzwiowe mają znaczenie przede wszystkim dla ergonomiczności stolarki, chociaż oddziałują też na jej końcowy wygląd. Z owego względu dobór właściwych dodatków owego rodzaju jest ważną sprawą, jaka winna zostać doskonale przeanalizowana przed zakupem.

Więcej…

   

Detal ma znaczenie - kwietniki w najlepszym stylu

KwietnikChcemy, żeby nasz ogród, taras, a może salon lub weranda prezentowały się elegancko, wytwornie, stylowo i jednocześnie niebanalnie? Warto zwrócić uwagę na te akcesoria dekoracyjne, które nie są głównym elementem wystroju, jednak siła ich wyrazu decyduje o tym, że mają dużą moc oddziaływania na przestrzeń i panujący wokół niej klimat. Takim detalem może być np. kwietnik. Jednak czy każdy? Niekoniecznie - jednak te, które wychodzą z warsztatu doświadczonego rzemieślnika - z całą pewnością.

Więcej…

   

Metalowe regały a ich zastosowanie

Metalowe regałyWśród mebli, które wykorzystujemy w swoich domach i firmach istnieją te, które cieszą się naprawdę wysoką funkcjonalnością i mogą być zastosowane praktycznie wszędzie.

Więcej…

   

Wiata garażowa z aluminium czy z drewna?

Wiata garażowaWiata garażowa może być wykonana z drewna lub metalu (zwłaszcza aluminium). Wyjaśnimy, który z nich będzie lepszym wyborem.

Więcej…