Blog

Znaki BHP - to powinieneś o nich wiedzieć!

Oznakowanie BHPCzarne obiekty na białym tle, czarne napisy na żółtym tle czy białe na zielonym tle - znaki BHP mogą mieć różny kształt, wielkość kolor i nieść różne komunikaty. Jednak wszystkie, bez wyjątku, służą ochronie zdrowia i życia: pracowników oraz każdego przebywającego na terenie danego obiektu. Każdy z nas codziennie je widzi i choć nie uczono nas ich znaczenia, to bez problemu rozpoznajemy intencję danego znaku. Co warto wiedzieć o tych uniwersalnych znakach bezpieczeństwa?

Więcej…

   

Narzędzia akumulatorowe, które są niezbędne w każdym warsztacie

Narzędzia akumulatoroweW każdym domu i warsztacie przydatne są narzędzia. Gdy trzeba coś naprawić, dokręcić przeciekający kran, zrobić w ścianę dziurę na nowy obraz lub wbić gwóźdź, wtedy przydatne okazują się takie przedmioty jak śrubokręt, wiertarka, młotek czy kombinerki. Kiedy wystarczą nam narzędzia ręczne, a kiedy będziemy musieli skorzystać z bardziej zaawansowanych urządzeń akumulatorowych, elektrycznych lub spalinowych? Zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu, w którym przybliżamy specyfikę narzędzi akumulatorowych i przedstawiamy popularne modele, które są niezbędne w każdym warsztacie. Zapraszamy do lektury!

Więcej…

   

Zdalne zarządzanie światłem - nowoczesność pod naszymi dachami

Zdalne zarządzanie światłemŻyjemy w świecie smart. Korzystamy ze smartphone'ów, oglądamy programy na smart telewizorach. Cała przestrzeń wokół nas zyskuje nowy rodzaj inteligencji. A gdyby tak również nasze domowe światło mogło być samo z siebie nieco bardziej smart?

Więcej…

   

Większa powierzchnia firmy z halą stalową

Hala stalowaPlanujesz rozbudowę firmy? A może chcesz mieć pewność, że w przyszłości większa powierzchnia będzie na wyciągnięcie twojej ręki? W takim razie powinieneś zwrócić uwagę na hale stalowe.

Więcej…