Blog

Systemy nieinwazyjnego montażu - idealne do tymczasowych dekoracji

Systemy nieinwazyjnego montażuDekorowanie wnętrz jest prawdziwą sztuką, która sprawia, że pewne chwile obchodzi się radośniej i pełniej. Na szczęście tej sztuki można się nauczyć! Bardzo ważna jest nie tylko umiejętność komponowania ze sobą różnych elementów, ale także opanowanie do perfekcji kwestii technicznych. Jak najlepiej przyczepiać funkcjonalne i ozdobne elementy ścienne?

Więcej…

   

Wybieramy lakier do parkietów

Lakier do parkietuWydobywa naturalne piękno drewna, podkreśla jego charakterystyczny rysunek, uwydatnia słoje, a jednocześnie skutecznie zabezpiecza parkiet. Lakier to jeden z najlepszych sposobów na długotrwałą ochronę drewnianej podłogi bez rezygnacji z jej unikatowego wyglądu.

Więcej…

   

Obróbka plastyczna - trwałe odkształcenia metali

Obróbka plastycznaObróbka plastyczna metali i stali oznacza modyfikację, czyli trwałą zmianę kształtu, wymiarów oraz struktury tych materiałów za pomocą różnych metod. To technika wytwarzania, w której zmianę kształtu i wymiarów obrabianego przedmiotu uzyskujemy wskutek właściwego działania narzędzi na obrabiany materiał. W trakcie tego procesu materiał zostaje trwale odkształcony oraz zazwyczaj poprawiają się jego własności mechanicznych.

Więcej…

   

Najnowsze inwestycje biurowe w Warszawie

Szymon NowakProwadzenie biznesu w stolicy to prawdziwe wyzwanie. Komfortowa przestrzeń biurowa w dobrej lokalizacji cieszy się ogromną popularnością. O to, gdzie w najbliższych latach powstaną atrakcyjne inwestycje, zapytaliśmy Szymona Nowaka - specjalistę z firmy Maremont, odpowiedzialnej za kompleksowy fit-out powierzchni biurowych.

Więcej…