5 propozycji dodatków aranżacyjnych wartych uwzględnienia w projekcie modnej restauracji

Dodatki aranżacyjneDawno minęły smutne szare czasy PRL, kiedy głównym wystrojem każdego restauracyjnego wnętrza, była klejąca się do stolików cerata. Obecnie aranżacja dekoracyjna wnętrz jest ważnym wyznacznikiem statusu restauracji. Dlatego trzeba do czynności projektowania przygotować się z odpowiednią precyzją oraz nastawieniem. Ponieważ dobrze urządzone wnętrze wymaga głębokiego zrozumienia koncepcji wystroju, który próbujesz stworzyć dla swoich przyszłych gości.

Perfekcyjny i modny pomysł na projekt restauracji przynosi dużo korzyści. Pamiętaj, że w czasach social mediów twoi klienci to najlepsi reklamodawcy. Aby zachwycić i przyciągnąć ludzi, dobre jedzenie już nie wystarcza. Modna restauracja jest twoją wizytówką, która sprawia, że klienci z chęcią będą umieszczać zdjęcia w Internecie, podczas pobytu. Przełoży się to na wielkość zainteresowania ze strony innych osób. Pamiętaj, że Facebook i Instagram posiadają niesamowitą Prową moc - zachęcają lub zniechęcają potencjalnych gości, do odwiedzania danej miejscówki

Poniżej znajdziesz przykłady wystrojów restauracyjnych, które są trendy, cenowo nie przyprawią cię o zawrót głowy oraz doskonale wpasują się w obecny gust społeczeństwa i dobrze będą prezentować się na instagramowych kontach!

1. Minimalistyczne półki

to łatwy sposób nadania wnętrzom restauracyjnym stylowego looku. Wybieraj półki o różnym kształcie i teksturze, aby stworzyć upragnioną aranżację. Większość tego typu projektów może być zrobione osobiście i bez zbytniego nadwyrężenia budżetu.

2. Rośliny

Z naciskiem na rośliny doniczkowe, które doskonale ożywiają jednolite pomieszczenia. Co więcej, możesz je wymieniać i zmieniać według upodobań, dzięki czemu wnętrza restauracyjne będą prezentowały się inaczej z tygodnia na tydzień. Rośliny doniczkowe są tanie w utrzymaniu i nie wymagają zbyt wielkiej pracy. Za to kolor zieleni nasyci wnętrza i nada im nowoczesnego wyrazu.

Rośliny

3. Lokalna sztuka

Zamień swoją restaurację w mini galerię sztuki. Nie musisz kupować najdroższych obrazów z galerii sztuki. Postaw na lokalnych uzdolnionych artystów, którzy często sprzedają swoje dzieła w przyjaznej cenie. Obrazy odpowiednio dobrane do koncepcji, doskonale wpasują się we wnętrza. Nada to świeżości oraz ciekawej nuty wnętrzom restauracyjnym.

4. Lampy

Oświetlenie jest ważnym elementem wystroju wnętrz, szczególnie tych restauracyjnych. Dlatego co powiesz na ich ciekawe wykonanie? Jeśli jesteś uzdolniony plastycznie lub po prostu lubisz DIY, możesz sam wykonać modne lampy. Postaw na materiały takie jak papier, drut, albo ręcznie robione, kolorowe lampiony. Wpasuje się to w modny minimalistyczny trend. Następnym pozytywnym aspektem takiego rozwiązania jest mała cena. Jedyne co musisz posiadać, multum dobrych chęci, odrobinę zmysłu estetycznego i śmiało możesz tworzyć!

Lampy

5. Unikalne siedzenia

Pamiętaj, że wygodne siedzenia nie muszą być brzydkie. Obecnie na rynku istnieje szeroki wybór krzeseł, puf, sofek i kanap, których ceny oscylują w normalnych granicach. Innym atutem jest ciekawy projekt siedzeń i ich wykonanie. Projektując wnętrza restauracji, nie bój bawić się kolorem i designem krzeseł. Śmiało mieszaj różne style ze sobą.

Podsumowując

Projekt restauracji nie musi być ani nudny, ani drogi. Nasze łatwe, lecz eleganckie propozycje pomogą ci w urządzeniu modnych wnętrz. Dzięki temu zyskasz dużą szansę, aby twoja restauracja znalazła się na liście miejscówek wartych odwiedzenia.

Oczywiście te drobne pomysły mogą zmienić wiele w designie. Będąc jednak zupełnym laikiem, nie ma pomysłu na oryginalny design, lub wnętrza restauracyjne należą do problematycznych warto zwrócić się do specjalisty. Stworzy on dla nas projekt restauracji, który doskonale odpowie na potrzeby estetyczne naszych przyszłych gości.

Artykuł dzięki uprzejmości Studio Loko.

Ocena: 5.0